Розмір шрифту

«Тема для обговорення» -  під такою назвою вийшла телевізійна передача на Херсонському обласному телеканалі  «Скіфія».  Гостями  студії стали:  перший заступник начальника УДМС в Херсонській області  Яна Олександрівна Агапкіна, завідувач сектору еміграційної роботи  УДМС в Херсонській області Дмитро Васильович Іванов та завідувач Горностаївського районного сектору УДМС в Херсонській області, кандидат юридичних наук Віталій Вікторович Спіжов.

Передача повноважень у видачі закордонних паспортів від МВС до ДМС сворила   цілий ряд переваг для зручностей для громадян. Втім породила і ряд питань, ба,  навіть чуток.   За словами херсонських медійників, ця тема є  однією з головних ,  яка зараз жваво обговорюється  мешканцями області. Тому аби херсонці почули відповіді на питання, що цікавлять їх , з перших вуст, у студії й зібралися фахівці. 

За 30 хвилин  представники управління встигли відповісти більш ніж на 15 питань найбільш задаваних питань. Для тих мешканців області,  які хочуть отримати  індивідуальну консультацію,  в ефірі були надані   телефони гарячої лініі та телефони  секторів УДМС, де можна отримати вичерпну  інформації у  питаннях  отримання паспорту громадянина України для виїзду за кордон.